تبلیغات
سیب سرخ من - میگذره ، شکر ...
سیب سرخ من

نوشته هایی سرخ که نماد من اند ، نمادی از درون ، درونی ناشناخته

 میگذره ، شکر ...

درباره‌ی اینه :خود، مصورانه، 

همیشه سعی کردم هیچ وقت حسرت گذشته رو نخورم ، این قدر کوتاهی در حق خودم کردم و می کنم که اگه بخوام یه ذره حسرتش رو بخورم کارم تمومه ، اینقدر خواسته و نا خواسته در حقم کوتاهی شده که شاید دیگه برام عادی عادیه .

شاید خیلی وقت ها غبطه ی گذشته ای که باید می داشتم و نداشتم رو خورده ام ولی فقط اون گذشته ای که هنوز وقت دارم که الان داشته باشم ش!

خیلی اهل آرزو داشتن و رویا پردازی نیستم نه اینکه آرزو نداشتم و ندارم یا هیچ رویایی توی ذهن و دلم به آسمون پر نمی کشه نه ، بلکه انگار از همون بچگی بهم یاد دادن که آرزو و رویا بوجود اومدن واسه برآورده نشدن پس خیلی منتظرشون نباید باشم و نیستم ، یا شاید اینقدر از زمان حال عقب بودم که وقت نگاه به آینده و آرزو و رویا رو نداشتم و شاید بعضی موقع ها به آینده تونستم نگاه کنم اما چیزی توش ندیدم مثل یه کاغذ سفید مجهول ِ مجهول ،  نه طرحی و نه نقشی که بهش نگاه کنم و خودم و آینده و کسی رو توش ببینم ... یه کاغذ ، اونقدر گنگ که شاید همش سیاه بود دلچسب تر بود.

نگاهی که نیست !

از اینا که گفتم ناراحت نیستم شاید بهشون عادت کردم ، شاید به همون دوزار داشته هام خوشم ، باور کن که نمی خوام فقط چهار خط مثبت نوشته باشم نه ، واقعا راضی ام و در بدترین حالت خنثی م نه راضی نه ناراضی . وقتی حالم رو می پرسن خیلی موقعها می گم "میگذره شکر" اینو به معنای واقعی کلمه می گم نه از روی عرف و عادت !  بگذریم .

کلا انگار یه کوچولو هم نباید از زندگی توقع داشت که انتظار داشتن ازش بی فاید ست و بهتره خیلی منتظر رسیدن به اونچه که می خواهی نباشی و "هرچی پیش آمد خوش آمد"


پ.ن 1 : در مورد مطلب پایینی بگم که بعضی از دوستان انگار متوجه منظورم از واقعیت نشدن ، منظورم از اون واقعیت  این بود که در اکثر موارد ، روابط دوستی با از بین رفتن بهانه های دوستی کم رنگ می شن ، منظور من این بود که تموم شدن مدرسه و دانشگاه ، جابجایی از یه محله به محله ای دیگه و ... دلیل های قابل قبولی برای کم رنگ شدن دوستی هامون نیست . اگه واسه هم ارزش قائلیم بهتره در حق هم کوتاهی نکنیم و با این واقعیت مبارزه کنیم ! همین . 

پ.ن 2 : آلبوم جدید محسن چاوشی به نام ژاکت هم اومد. سبک ش رو بخصوص توی موسیقی ش تغییر داده و من این تغییر رو خیلی پسندیدم.همه‌ی وبلاگها دارند

وبلاگ دار

فیها خالدون

گذشته ها

دوستشان دارم

کرموترین سیب های من

بگرد تا بگردیم

آنچه گذشت

دید و بازدید

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :