تبلیغات
سیب سرخ من - هم شاکی م ، هم متشاکی !
سیب سرخ من

نوشته هایی سرخ که نماد من اند ، نمادی از درون ، درونی ناشناخته

 هم شاکی م ، هم متشاکی !

درباره‌ی اینه :خود، 

نمی دونم کی اما فکر کنم یه بار تو همین سیب سرخ گفته بودم که کلا ظاهرم با باطنم فرق داره نه اینکه دورو باشم ها نه  ، اما وقتی شادم یا برخورد خوبی دارم با یکی ، شاید درونم غمگین باشه یا شاید از اون آدم همچین دل خوشی نداشته باشم !
راستش دست خودم نیست و کمتر می تونم احوالات درونی ناخوشایندم و حس بدی که نسبت به کسی دارم رو راحت نشون بدم .بارها شده که داغون بودم اما توی دانشگاه جلوی دوستام گفتم و خندیدم طوری که همه فکر کردند و می کنند که من هیچ غمی توی دنیا ندارم و کلا الکی خوش م .
اما معمولا اینطور نیست. معمولا بی خودی ناخوش م و خیلی موقع ها باخودی ! اما چون بروز نمی تونم بدم گاهی فکر می کنم حق م ضایع میشه . حق م در برابر بسیاری از افراد دور و برم که فکر می کنند من ازشون خیلی راضی م و واقعا اینطور نیست . خب حق هم دارند چون از کجا باید بفهمند وقتی من از خودم هم نزدیکتر باهاشون رفتار میکنم .


خیلی موقع ها  ما آدم ها متوجه نیستیم داریم کسی رو دل خور می کنیم و بعدش از رفتار طرف می فهمیم که او رو ناراحت کردیم و یا گاهی متوجه هستیم که طرف رو ناراحت کردیم و منتظر میشینیم ببینیم طرف متوجه کار ما شده و عکس العملی نشون میده یا نه ویا ممکنه هم ما متوجه بشیم هم طرف عکس العمل نشون بده و یه مدت هم رفتارش با ما تغییر کنه !
اما هیچ کدوم از این حالت ها در مورد من به عنوان "طرف" صادق نیست چون عکس العمل خاص و مستقیمی نشون نمیدم و گاهی هم از دستم در بره و این کار رو بکنم انگاری دلم نمیاد کشش بدم و حتی واسه چند روز یا چند ساعت هم که شده تغییر رفتاری نشون نمیدم با اینکه همچنان حس و حال و احوال جالبی ندارم .

متاسفانه این احوالات ادامه داره تا یه جا که دیگه نمی تونم تحمل کنم و به عنوان طرف ناراحت هرچی تو دلمه رو بریزم کف دست ناراحت کننده و اون هم هنگ کنه که بابا این طرف خله و بعدِ این همه وقت هیجی نگفته حالا اومده این همه از ما شاکیه .
تو این جور مواقع اگه قضیه سوتفاهم باشه ، ناراحت کننده فرصت توضیح ماجرا رو درست پیدا نمی کنه و نهایتا یه دلخوری کوچیک یا شاید خیلی بزرگتر از کوچیک به حق یا به ناحق ته دل طرف که من باشم میمونه !

همه این حرفها در مورد کسی بود که تازه خیلی ها میگن آدم رکیه و به تکیه پرانی هم معروفه ، من اگه این ویژگی ها رو نداشتم ببین دیگه چی می شدم ؟! فکرکنم آخرسر میترکیدم از این همه دلخوریه نگفته ...

مخلص کلام اینکه خودم الان از این همه نگفته تو دلم شاکی م از خودم اما همچنان خبری از عکس العمل و تغییری رفتار خاصی از من نیست !

اصلا شاید خبری نباشه بهترباشه ... نمی دونم .همه‌ی وبلاگها دارند

وبلاگ دار

فیها خالدون

گذشته ها

دوستشان دارم

کرموترین سیب های من

بگرد تا بگردیم

آنچه گذشت

دید و بازدید

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :